O nás

Výkonný tím spoločnosti Cargo Wagon nájdete v Trnave. V malom historickom, no zároveň modernom slovenskom meste. Naši členovia pochádzajú z rôznych miest, je však ľahké cítiť sa tu ako doma. Trnava je nielen svojou polohou centrom železničného diania. K partnerom na Slovensku či do zahraničia je to na skok. Zoznámte sa s našim tímom a hodnotami, ktoré formujú našu spoločnosť.

Naše hodnoty

#SPOĽAHLIVOSŤ

Záleží nám na tom, aby ste sa na Cargo Wagon mohli spoľahnúť v každom ohľade. Chceme ponúkať spoľahlivé nákladné vozne, s ktorými môžete realizovať prepravy plynule a bez výpadkov. Radi by sme boli takým partnerom, ktorý nielen promptne reaguje na Vaše požiadavky, ale dokáže tiež spoľahlivo zabezpečiť opravu každého vyradeného vozňa a včasné dodanie náhradných dielov.  Veríme, že každý problém, ktorý pre nášho zákazníka vyriešime, nás posúva o krok bližšie k novým obchodným príležitostiam.

#KVALITA

Kvalita vozového parku ide ruka v ruke s kvalitou údržby. Zakladáme si na tom, že revízie našich vozňov objednávame v renomovaných dielňach, ktoré sa starajú o naše vozne dlhodobo a pravidelne. Takáto spolupráca nám pomáha znížiť riziko chybovosti alebo nesprávneho postupu, a zároveň umožňuje priebežne prispôsobovať údržbové postupy zisteným poškodeniam alebo zvýšenému opotrebeniu konkrétnych dielov. V rámci zvyšovania kvality na všetkých úsekoch našich činností rozvíjame spolu s našimi partnermi systém manažérstva kvality.

#DIGITALIZÁCIA

Všetky vozne Cargo Wagon sú vybavené jednotkami pre sledovanie polohy a pohybu vozňa. Zo svojho internetového prehliadača zistíte presnú aktuálnu polohu každého prenajatého vozňa, môžete sledovať pohyb a kilometrický prebeh vozňa. Systém dokáže zákazníkov upozorniť na nebezpečnú manipuláciu s vozňom, a takisto na vstup vozňa do vymedzenej oblasti, ako sú napr. vlečky, údržbové dielne alebo depónie. Keďže systém je prepojený s databázou údržby vozňov Cargo Wagon, umožňuje zákazníkom zobraziť aktuálne technické údaje o každom vozni, ktorý má zákazník v prenájme. So všetkými funkciami systému pre sledovanie polohy vozňov sa môžete zoznámiť v našom videu.

Náš tím

Pavel Holomek

Pavel Holomek

Prevádzkový riaditeľ
pholomek@cargowagon.sk
+421 911 084 193
Pavel vedie Cargo Wagon od vstupu VTG do spoločnosti a prevzatí flotily vozňov od ZSSK CARGO v roku 2015. Podieľa sa najmä na tvorbe a naplňovaní obchodnej stratégie a prevádzkovom riadení spoločnosti. Zároveň je členom predstavenstva spoločnosti Cargo Wagon. Absolvent fakulty Medzinárodného obchodu na VŠE v Prahe pred nástupom do Cargo Wagon pôsobil na manažérskych pozíciách v železničnej doprave a vo finančných službách.

Amit Thacker

Amit Thacker

Riaditeľ pre financie a podporné služby
athacker@cargowagon.sk
+421 911 100 347
Amit v Cargo Wagon dohliada na plnenie záväzkov spoločnosti voči bankám, akcionárom a iným obchodným partnerom. Ako člen predstavenstva sa podieľa na tvorbe obchodného plánu a stratégie spoločnosti. Zároveň je zodpovedný za riadenie ľudských zdrojov a všetkých podporných služieb v Cargo Wagon. Amit je kvalifikovaným autorizovaným účtovníkom (FCCA), je členom Asociácie autorizovaných finančníkov (AMCT), svoje štúdium MBA ukončil v Anglicku. Pred príchodom do Cargo Wagon v roku 2016 pracoval na vedúcich pozíciách v oceliarskom priemysle a železničnej doprave v strednej Európe.

Patricie Stuchlíková

Patricie Stuchlíková

Prenájom železničných vozňov
pstuchlikova@cargowagon.sk
+421 911 013 656
Patricie je členom Cargo Wagon tímu od roku 2016, kde prispieva svojimi dlhoročnými obchodnými skúsenosťami z prostredia železničných vozňov i pestrým portfóliom nadobudnutých kontaktov. Na svojej pozícii zastrešuje primárne prenájom železničných vozňov a komunikáciu so zákazníkmi. Vďaka jej znalosti poľského a anglického jazyka je významnou posilou pri vytváraní nových obchodných partnerstiev a udržiavaní tých súčasných.

Marek Fodor

Marek Fodor

Vedúci technického tímu
mfodor@cargowagon.sk
+421 901 911 744
Marek v tíme Cargo Wagon postupne pôsobil na viacerých pozíciách, vedúcim technického tímu sa stal v marci 2022. Vďaka predošlým pracovným skúsenostiam veľmi dobre pozná postupy udržiavania železničných nákladných vozňov. Jeho prioritami sú vysoká efektivita a kvalita údržby, odbornosť a profesionalita tímu technikov a digitalizácia prevádzkových procesov spoločnosti. Marek reprezentuje Cargo Wagon ako člen výkonného výboru SPV.

Jana Podpleská

Jana Podpleská

Office manažér
kontakt@cargowagon.sk
+421 904 001 568
Tak ako si prevádzka vozňov vyžaduje kvalitné riadenie, komunikáciu a spoluprácu, tak aj každý tím ľudí potrebuje svoje back office zázemie, na ktoré sa môže spoľahnúť. Jana pracuje v Cargo Wagon od roku 2020, kde okrem bežného chodu kancelárií zabezpečuje príjemné pracovné prostredie a vzdelávanie zamestnancov, kontakt s externými dodávateľmi a partnermi, nábor nových zamestnancov a podporu spoločensko-zodpovedných aktivít. Jana verí, že ľudský faktor je v Cargo Wagon jedným zo základných pilierov spoločnosti.

certifikáty

Certifikát ISO

Certifikát ISO

Stiahnuť

Politika kvality spoločnosti

Politika kvality

Stiahnuť

Certifikát ECM ZSSKC

Certifikát ECM ZSSKC

Stiahnuť

Etický kodex

Etický kódex CW

Stiahnuť

Contact us