Aktuality

Rozširujeme náš tím!

Momentálne máme otvorené tieto pracovné pozície

Technik – preberač nákladných vozňov
Technik – preberač NV dozerá na proces opravy nákladných vozňov a uvoľňuje ich do prevádzky po revízii.
Úlohou Technika je kontrolovať vozne, určovať rozsah opráv a dohliadať na ich vykonanie v stanovených dielňach. Technik – preberač NV je kontaktným pracovníkom pri odovzdávaní či vracaní vozňov z nájmu od zákazníka. Pozícia vyžaduje časté cestovanie do ČR, PL, AT, HU, preto znalosť aspoň jedného cudzieho jazyka je na tejto pozícii výhodou a vodičský preukaz nutnosťou.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti Technika – preberača NV
• dozerá na proces opravy nákladných vozňov a zodpovedá za dodržanie rozpočtu
• rieši reklamácie
• kontroluje a odsúhlasuje spotrebu náhradných dielov
• preberá a uvoľňuje do prevádzky vozne po revízii
• eviduje údaje o vozňoch v internom elektronickom systéme

Požiadavky na zamestnanca

Vzdelanie
Stredoškolské s maturitou v odbore Železničná doprava. Práca vyžaduje znalosť predpisov v železničnej doprave a údržbe nákladných vozňov. Pozícia je vhodná aj pre absolventov

Znalosti a zručnosti
Anglický jazyk – Začiatočník (A2) – Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk – Začiatočník (A2) – Mierne pokročilý (B1). Ak potrebuješ na jazyku popracovať, ponúkame možnosť • zapojiť sa do prebiehajúcich firemných kurzov.
• Mierne pokročilý užívateľ v programoch Microsoft Office – Excel, Word, Outlook, Teams
Vodičský preukaz skupiny B – aktívny vodič

Osobnostné predpoklady
Hľadáme predovšetkým spoľahlivého kolegu s dobrými komunikačnými schopnosťami a chuťou učiť sa nové veci. Na tejto pozícii budeš súčasťou malého tímu, ale budeš pracovať prevažne samostatne.

Zamestnanecké výhody a benefity spoločnosti Cargo Wagon
Vieme, že sú to zamestnanci, ktorí posúvajú našu spoločnosť vpred. Preto sa snažíme zvyšovať ich kvalifikáciu odbornými školeniami, a zároveň dostatočne oceňovať ich výkon širokou škálou zamestnaneckých benefitov.

O Cargo Wagon
Cargo Wagon je menšia dynamická spoločnosť s  pracoviskom v Trnave. Náš tím spravuje flotilu s viac ako 8 500 nákladnými vozňami, ktoré prenajímame zákazníkom. Zabezpečujeme vysoký štandard údržby a opráv vozňov v spolupráci s externými opravárenskými dielňami. Našim najväčším zákazníkom je Železničná spoločnosť Cargo Slovakia.a.

Ponúkaná mesačná odmena: 1. 200,€
Ak ťa naša ponuka zaujala, pošli štruktúrovaný životopis na email: kontakt@cargowagon.sk

Contact us